Neohodnoceno

JBL NovoRed - vločky pro závojnatky 100ml

Kompletní vločkové krmivo pro studenovodní druhy akvarijních ryb.

Externí sklad
Značka: JBL
65 Kč
Kategorie: Ryby

Kompletní vločkové krmivo pro studenovodní druhy akvarijních ryb poskytne vašim závojnatkám všechny potřebné živiny a minerály pro zdravý růst, tření a krásné vybarvení. Díky tomu, že krmivo neobsahuje kostní moučku, je chudé na fosforečnany, které jsou hlavním důvodem přílišného růstu řas. Obsah látky Inosit brání ztukovatění jater při překrmení a stabilizovaný vitamín C umožňuje tělu využít prakticky 100 % z jeho obsahu.

  • 70% rostlinné složky s hodnotnou vlákninou pro správnou výživu a zdravý růst
  • 18% pšeničných klíčků s omega-3 nenasycenými mastnými kyselinami
  • Výživné a přitom lehce stravitelné díky velmi jemnému rozemletí surovin

Výživné a lehce stravitelné: Ideální výživa pro druhy ryb 5 - 20 cm v horních a středních úrovních vody. Poměr proteinů a tuku přizpůsobený druhu ryb a vysoký podíl rostlinné složky pro zdravé trávení.

Bez zakalení vody: Omezení růstu řas odpovídajícím obsahem fosfátů, lepší kvalita vody díky lepší stravitelnosti krmiva, čímž se minimalizuje množství exkrementů ryb.

Ryby si oblíbily krmivo JBL: 98,5% všech druhů ryb při výzkumných expedicích ve sladkých vodách ihned konzumovalo krmivo JBL. Bez zpracování levné rybí moučky, používání rybího masa z výroby filet pro člověka

Balení obsahuje: Hlavní krmivo pro akvarijní ryby. Po otevření spotřebujte do 4 měsíců. V kvalitním obalu s ochrannou fólií spotřebujte do 3 let.

Krmný návod:

Krmte 1-2x denně jen takovým množstvím, které ryby spotřebují během několika minut. Mladé ryby 3-4x denně.

Složení:

Obiloviny, rostlinné suroviny, korýši, ryby a vedlejší výrobky z ryb, zelenina, rostlinné bílkovinné výtažky, řasy, kvasnice, vejce a vaječné polotovary.

Vitamíny (v 1000 g): vit. A 12 000 IU, vit. D3 1200 IU, vit. E 200 mg, vit. C (stabilní) 200 mg. Inositol 350mg.

Obsah: 100 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: