Neohodnoceno

JBL NovoBel - vločky 1l

Plnohodnotná výživa a optimální růst tropických sladkovodních ryb: 50 přírodních surovin v 7 krmných vločkách.

Externí sklad
Značka: JBL
309 Kč
Kategorie: Ryby

Základní vločkové krmivo pro všechny druhy ryb v akváriu. Je složené z vysokého množství druhů vloček, které obsahují všechny potřebné živiny pro běžné společenské akvárium. Podporuje zdravý růst a tření akvarijních ryb.

Na rozdíl od běžných krmiv obsahuje látku inosit, která brání ztukovatění jater při překrmení a tím předchází úhynu ryb v akváriu. Navíc obsahuje stabilizovaný vitamín C, který je pro organizmus použitelný i po tepelném zpracování krmné směsi použité k výrobě vloček.

Složení krmiva je navíc navrženo s ohledem na to, aby po svém rozkladu (buď nezkrmené krmivo nebo z výkalů ryb) neuvolňovalo žádné fosforečnany a co nejméně dusitanů, čímž předchází zkažení vody a růstu řas.

Plnohodnotná výživa a optimální růst tropických sladkovodních ryb: 50 přírodních surovin v 7 krmných vločkách.

Výživné a snadno stravitelné: Ideální podmínky pro krmení různými velikostmi vloček pro všechny druhy ryb veliké 3 - 20 cm, ve středních a horních úrovních vody

Ryby si oblíbily krmivo JBL: 98,5% všech druhů ryb při výzkumných expedicích ve sladkých vodách ihned konzumovalo krmivo JBL. Bez zpracování levné rybí moučky, používání rybího masa z výroby filet pro člověka

Balení obsahuje: Hlavní krmivo pro akvarijní ryby. Po otevření spotřebujte do 4 měsíců. V kvalitním obalu s ochrannou fólií spotřebujte do 3 let.

Doporučené dávky

1 – 2 x denně jen tolik krmiva, kolik bude zkonzumováno během několika málo minut. Mladé, ještě rostoucí ryby krmte podobným způsobem 3 – 4 x denně.

Složení:

ryby a rybí produkty, cereálie, měkkýši a korýši, rostlinné produkty, zelenina, rostlinné bílkoviny, droždí, vejce a vaječné výrobky, řasy

Analytické složky:

Hrubá bílkovina (43%), Tuk (8,3%), Hrubá vláknina (1,9%), Surový popel (8,1%)

Obsah: 1 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: