Neohodnoceno

Biosaxon Minerální solný liz bez mědi 10kg

Minerální solný liz bez mědi pro ovce, kozy, srnky a jeleny.

Skladem
Značka: Biosaxon
195 Kč

Sůl a minerální lizy BIOSAXON jsou vyráběny ekologicky šetrným způsobem a to výhradně z nejčistší odpařené soli z Rakouských hor v oblasti Salzburgu, v místech Bad Ischl, Altaussee a Hallstatt, které spadají do světového dědictví UNESCO. Proces výroby soli je plně automatický a probíhá v jednom z nejmodernějších výrobních závodů v Evropě.

Sůl je nesmírně důležitým faktorem pro živočišnou stravu. Zdraví a vitalita zvířat přímo přispívají k vysoké kvalitě mléka, masa, vlny a dalších produktů. Lizy BIOSAXON jsou vyráběny z nejčistší odpařené soli a obsahují vysoce kvalitní minerální látky. Kromě toho, lizy BIOSAXON také pod vlivem vnějších klimatických podmínek drží svůj tvar a nerozpadají se. Slouží optimálně k průběžnému přísunu soli a minerálních látek ve stájích i na pastvinách, a díky optimální, vědecky podložené skladbě následně i k vyšší vitalitě a lepší plodnosti a zvyšuje též výkonové schopnosti zvířete.

Složení:

Chlorid sodný 87,5 %, oxid hořečnatý 1 %, hydrogenfosforečnan vápenatý monohydrát 6,5 %.

Obsažené látky v 1 kg:

Sodík 340 g (34 %), hořčík 24 g (2,4 %), vápník 17 g (1,7 %), fosfor 13 g (1,3 %).

Stopové prvky v 1 kg:

Zinek 1.660 mg/kg, mangan 500 mg/kg, jód 40 mg/kg, selen 10 mg/kg, kobalt 10 mg/kg. Vlhkost méně než 1 %.

BIOSAXON Minerální liz by měla mít vždy k dispozici zvířata spolu s dostatečným množstvím vody. Výrobek lze používat v ekologické produkci v souladu s nařízeními (ES) č. 834/2007 a (ES) č. 889/2008.

Obsah: 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: