Equinox Calm 1,5 kg

Pomáhá zmírnit stres a uklidňuje, podporuje soustředění a nezpůsobuje letargii.

Momentálně nedostupné
Značka: Equinox
1 289 Kč

POMÁHÁ ZMÍRNIT STRES A UKLIDŇUJE
PODPORUJE SOUSTŘEDĚNÍ
NEZPŮSOBUJE LETARGII

Produkt je určen pro nervózní koně.

Doplňkové krmivo EQUINOX CALM je produkt založený na bázi jedinečného druhu kvasinek Yarrowia lipolytica. Výrobek je charakteristický vysokým množstvím biologicky aktivních látek, zejména vitaminů skupiny B, širokou škálou mikro a makroprvků a tryptofanem. Kvasinky Yarrowia lipolytica se vyznačují vysokým obsahem hořčíku, koenzymu Q10 a snadno vstřebatelných bílkovin s jedinečným aminokyselinovým profilem.

Doplňkové krmivo EQUINOX CALM díky jedinečnému složení kvasinek, drmku obecného a tryptofanu poskytuje vynikající podporu pro nervózní a hyperaktivní koně.

Speciálně vyvinutá receptura pomáhá zmírnit stres, uklidňuje, podporuje soustředění a nezpůsobuje letargii.

SLOŽENÍ:

kvasinky Yarrowia lipolytica, drmek obecný, hořčík chelát, uhličitan vápenatý, Tryptofan, jablečné aroma

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

10 g / 100 kg tělesné hmotnosti / den (50 g / cca 500 kg tělesné hmotnosti / den)
1 odměrka = 16 gramů

Výrobce prohlašuje, že produkt neobsahuje dopingové látky, zejména obě skupiny uvedené v seznamu látek zakázaných dle Mezinárodní jezdecké federace (FEI). Produkt lze užívat v období přípravy na závody, během závodů a po nich.

OBSAH: 1,5 kg

MINERÁLNÍ A KRMNÉ DOPLŇKY PRO KONĚ

Yarrowia Equinox je značka společnosti Skotan, dodávající minerální a krmné doplňky pro koně té nejvyšší kvality na evropský trh. Již po několik let se zabývají výzkumem a vývojem projektů týkajících se krmiv, léčiv a odvětví zelené energie.

Všechny produkty se zakládají na kvasinkách Yarrowia lipolytica a etylesterech nenasycených mastných kyselin omega 3/6/9.

Krmné kvasinky Yarrowia lipolytica kultivované na tucích jsou výborným zdrojem bílkovin s optimálním složením aminokyselin, vitamínů skupiny B, hodnotných mikro a makro prvků ve snadno stravitelné organické formě, účinných látek jako je selenomethionin, selenocystein, alfa-ketoglutorát, citrulin malát a kyselina kynureninová.

Kvasinky Yarrowia lipolytica také stimulují imunitní systém těla.

Více se můžete dočíst ZDE

Zpět do obchodu