Neohodnoceno

Králík Cusal Rex Adicox G - 25 kg

Krmná směs pro kožešinové a výstavní králíky.

Skladem do týdne
Značka: Bocus
525 Kč

KOMPLETNÍ KRMIVO PRO KOŽEŠINOVÉ A VÝSTAVNÍ KRÁLÍKY

Podporuje růst a kvalitu srsti.
Obsahuje směs rostlinných extraktů, které mají pozitivní vliv na gastrointestinální trakt při problémech s kokcidiózou.

AdiCox je účinný přípravek určený pro prevenci infekcí vyvolaných především anaerobními bakteriemi rodu Clostridum, Bacteroides a Mycoplasma. Inhibuje růst plísní a zabraňuje vzniku příznaků kokcidiózy a jiných střevních parazitů. AdiCox je sypká směs mikronizovaných rostlinných extraktů a jejich frakcí, které jsou standardizované na obsah účinných látek (v souladu s Pharmacopoea Helvetica 10, Pharmacopoea Europea V, Pharmacopoea Polonica VI et VII). Speciální skladba účinných látek poskytuje sekundární oligodynamický a inhibiční účinek vůči prvokům, plísním a bakteriím. Přípravek je biologicky odbouratelný.

- podporuje růst a kvalitu srsti
- vysoká chutnost
- s přírodním antikokcidikem AdiCox:
  • nevznikají rezistence
  • bez ochranných lhůt
  • lze zkrmovat i v závěru výkrmu
  • působí jako přírodní stimulátor užitkovosti
  • lze současně zkrmovat i zelené krmivo

Krmný návod a použití:

dávejte ad libitum, zajistěte dostatečné množství čisté napájecí vody. Můžete doplnit kvalitním senem. Obsahuje směs rostlinných extraktů, které mají pozitivní vliv na gastrointestinální trakt při problémech s kokcidiózou.

Složení:

vojtěška- horkovzdušně sušená - granulovaná, pšeničné otruby, pšenice, slunečnicový extrahovaný šrot částečné loupaný, sláma pšeničná, sladový květ, sojový loupaný extrahovaný šrot toastovaný (vyrobeno z GMO), cukrovarské řízky sušené, ječmen setý, palmový tuk, methionin, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, palmový olej ztužený, suchý plod papriky /00932 - DE/, semena hořčice bílé /E01532 - EN/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: