Sleva 5 % při nákupu nad 2 000 Kč.
Neohodnoceno

Králík Cusal ODSTAV G - 25 kg

Krmná směs pro králíky v období odstavu.

Položka byla vyprodána…
Skladem do týdne
Značka: Bocus
587 Kč
Kategorie: Krmivo pro králíky
Položka byla vyprodána…

KOMPLETNÍ KRMNÁ SMĚS PRO KRÁLÍKY V OBDOBÍ ODSTAVU s přírodním antikokcidikem a acidifikátorem (krmivo je určeno pro prvních 15 dní po odstavu).

Antikokcidikum působí jako prevence proti kokcidióze, což je nejčastější onemocnění králíků. Jde o chorobu způsobenou přemnožením prvoků rodu Eimeria. Většina jich parazituje ve střevech a jeden druh v játrech.

Acidifikátor tvoří organické kyseliny, které zvýšením kyselosti krmiva omezují výskyt průjmu (u odstavovaných králíčat).

AdiCox je účinný přípravek určený pro prevenci infekcí vyvolaných především anaerobními bakteriemi rodu Clostridum, Bacteroides a Mycoplasma. Inhibuje růst plísní a zabraňuje vzniku příznaků kokcidiózy a jiných střevních parazitů. AdiCox je sypká směs mikronizovaných rostlinných extraktů a jejich frakcí, které jsou standardizované na obsah účinných látek (v souladu s Pharmacopoea Helvetica 10, Pharmacopoea Europea V, Pharmacopoea Polonica VI et VII). Speciální skladba účinných látek poskytuje sekundární oligodynamický a inhibiční účinek vůči prvokům, plísním a bakteriím. Přípravek je biologicky odbouratelný.

- vysoká chutnost
- BEZ GMO
- s přírodním antikokcidikem AdiCox:
  • nevznikají rezistence
  • bez ochranných lhůt
  • lze zkrmovat i v závěru výkrmu
  • působí jako přírodní stimulátor užitkovosti
  • lze současně zkrmovat i zelené krmivo

- s Acidifikátorem: pro tvorbu organických kyselin, které zvýšením kyselosti krmiva omezují výskyt průjmu (u odstavovaných mláďat)

Návod ke krmení:

krmivo je určeno pro prvních 15 dnů po odstavu, dávka ad libitum, výhodnější je snížená dávka 80g/ks na den. Zajistěte dostatečný příjem vody. Obsahuje směs rostlinných extraktů, které mají pozitivní vliv na gastrointestinální trakt při problémech s kokcidiózou.

Složení:

vojtěška- horkovzdušně sušená - granulovaná, slunečnicový extrahovaný šrot částečně loupaný, pšeničné otruby, výlisky dřeně ovoce – jablečné, cukrovarské řízky sušené, sláma pšeničná, oves setý, uhličitan vápenatý, dihydrogenfosforečnan vápenatý, chlorid sodný, uhličitan sodný, palmový olej ztužený, suchý plod papriky /00932 – DE/, semena hořčice bílé /01532 – EN/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: