Sleva 5 % při nákupu nad 2 000 Kč.
Neohodnoceno

Králík Cusal Beta AdiCox G - 25 kg

Krmná směs pro výkrm králíků s antikokcidikem.

Skladem do týdne
Značka: Bocus
565 Kč

KOMPLETNÍ KRMNÁ SMĚS PRO VÝKRM KRÁLÍKŮ s přírodním antikocidikem.

Jde o kompletní krmnou směs, s antikokcidikem (přírodní preparát Adicox). Obsahuje směs rostlinných extraktů, které mají pozitivní vliv na gastrointestinální trakt při problémech s kokcidiózou.

AdiCox je účinný přípravek určený pro prevenci infekcí vyvolaných především anaerobními bakteriemi rodu Clostridum, Bacteroides a Mycoplasma. Inhibuje růst plísní a zabraňuje vzniku příznaků kokcidiózy a jiných střevních parazitů. AdiCox je sypká směs mikronizovaných rostlinných extraktů a jejich frakcí, které jsou standardizované na obsah účinných látek (v souladu s Pharmacopoea Helvetica 10, Pharmacopoea Europea V, Pharmacopoea Polonica VI et VII). Speciální skladba účinných látek poskytuje sekundární oligodynamický a inhibiční účinek vůči prvokům, plísním a bakteriím. Přípravek je biologicky odbouratelný.

- BEZ GMO
- vysoká chutnost
- s přírodním antikokcidikem AdiCox:
  • nevznikají rezistence
  • bez ochranných lhůt
  • lze zkrmovat i v závěru výkrmu
  • působí jako přírodní stimulátor užitkovosti
  • lze současně zkrmovat i zelené krmivo

Krmný návod a použití:

dávkujte ad libitum, zajistěte dostatečné množství čisté napájecí vody. Krmivo obsahuje směs rostlinných extraktů, které mají pozitivní vliv na gastrointestinální trakt při problémech s kokcidiózou.

Složení:

Pšeničné otruby, vojtěška- horkovzdušně sušená - granulovaná, oves setý, sladový květ, ječmen setý, sláma pšeničná, slunečnicový extrahovaný šrot částečně loupaný, cukrovarské řízky sušené, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, suchý plod papriky /00932 - DE/, semena hořčice bílé /01532 - EN/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: