Sleva 5 % při nákupu nad 2 000 Kč.
Neohodnoceno

Králík Cusal Alfa AdiCox G - 25 kg

Krmná směs pro březí a kojící samice s antikokcidikem.

Skladem do týdne
Značka: Bocus
567 Kč

PRO BŘEZÍ A KOJÍCÍ SAMICE KRÁLÍKŮ

Jedná se o kompletní krmnou směs pro březí a kojící samice králíků, s antikokcidikem (přírodní preparát Adicox). Obsahuje směs rostlinných extraktů, které mají pozitivní vliv na gastrointestinální trakt při problémech s kokcidiózou.

AdiCox je účinný přípravek určený pro prevenci infekcí vyvolaných především anaerobními bakteriemi rodu Clostridum, Bacteroides a Mycoplasma. Inhibuje růst plísní a zabraňuje vzniku příznaků kokcidiózy a jiných střevních parazitů. AdiCox je sypká směs mikronizovaných rostlinných extraktů a jejich frakcí, které jsou standardizované na obsah účinných látek (v souladu s Pharmacopoea Helvetica 10, Pharmacopoea Europea V, Pharmacopoea Polonica VI et VII). Speciální skladba účinných látek poskytuje sekundární oligodynamický a inhibiční účinek vůči prvokům, plísním a bakteriím. Přípravek je biologicky odbouratelný.

- vysoká chutnost- vysoká chutnost
- s přírodním antikokcidikem AdiCox:


     - nevznikají rezistence
     - bez ochranných lhůt
     - lze zkrmovat i v závěru výkrmu
     - působí jako přírodní stimulátor užitkovosti
     - lze současně zkrmovat i zelené krmivo

Návod ke krmení:

dávkování dle stáří, kondice, gravidity samic králíků, ad libitní příjem vody, obsahuje směs rostlinných extraktů, které mají pozitivní vliv na gastrointestinální trakt při problémech s kokcidiózou.

Orientační spotřeba směsi:

  • mladá samice nezapuštěná 90 g/den
  • březí samice 150 - 180 g/den
  • kojící samice 170 - 200 g/den
  • mládě 20 - 30 dnů 60 g/den

Složení:

Pšeničné otruby, vojtěška- horkovzdušně sušená - granulovaná, sladový květ, ječmen setý, oves setý, sláma pšeničná, slunečnicový extrahovaný šrot částečně loupaný, sojový loupaný extrahovaný šrot toastovaný (vyrobeno z GMO), cukrovarské řízky sušené, uhličitan vápenatý, dihydrogenfosforečnan vápenatý, chlorid sodný, uhličitan sodný, palmový olej ztužený, suchý plod papriky /00932 - DE/, semena hořčice bílé /015332 - EN/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: